Kudy na Špičák Interaktivní mapa

Novinky

4x4 Pilsner Winter Jeep

06. 02. 2019

Předváděcí akce s testováním 4x4 vozidel značky Jeep. Pořádá VSP auto.

 

4x4 Pilsner Winter Jeep

06. 02. 2019

Předváděcí akce s testováním 4x4 vozidel značky Jeep. Pořádá VSP auto.

Závěrečný šumavský pohárek

28. 11. 2018

Poslední závod dětské série.

Závody ÚKZ

28. 11. 2018

Závody UKZ – územní klasifikační závod ve slalomu a obřím slalomu
Svazem lyžařů ČR homologované tratě pro závody vyšší kategorie jsou vyhledávané předními závodníky z celé ČR. Na svazích Špičáku bojují o co nejlepší body pro nominaci na MČR a zařazení do reprezentace. Zde získávali body i žákovští a juniorští mistři republiky z našeho kraje, včetně historicky neúspěšnějšího Marcela Maxi známého z OH v Naganu.
Přijďte fandit a mějte možnost okoukat techniku těch nejlepších.

 

SNOW Tour

28. 11. 2018

SNOW Tour - s časopisem snow


Pokud máte rádi hory, sníh, lyžování a veškerou zábavu s tím spojenou, tak neváhejte a pojeďte s námi 1. 3. 2019 do skiareálu Špičkák na Šumavě na SNOW tour! S námi můžete spojit všechno, co Vás baví – od testování lyží až po soutěže o zajímavé ceny. Také pro vás bude připravena Chill-out zóna. O vše se postarají usměvavé promotérky.

Veškeré testování je pro lyžaře zdarma.

 

  •  

 

Jízda přes louži

Jízda přes louži

28. 11. 2018

Tradiční jízda přes velkou louži na čemkoliv. Přímo u nástupu na lanovku ve Ski areálu Špičák bude postaven bazén o délce zhruba 20m hluboký 1,3m.

KO slalom

28. 11. 2018

Atraktivní závod i pro diváky. Přehledná červená a modrá trať, kde vidíme souboj dvou závodníků od startu až do cíle. Ti nejlepší potřebují k dobrému startu i trochu štěstí, aby se pavoukem startujících dostali do finále.

Šumavský pohárek

28. 11. 2018

Ski&Bike Špičák poskytuje tradičně zázemí pro začínající závodníky. Jedná se o seriál sedmi bodovaných závodů, který začíná na Lipně a o celkových vítězích se rozhoduje v závěrečném večerním závodě s jízdou světýlek a ohňostrojem na Špičáku. Každého závodu se zúčastní více než sto dětí a seriál patří k nejprestižnějším v republice. Velké množství cen proto dotuje Plzeňský kraj a SLČR, na jehož stránkách najdete soutěžní řád a výsledky. 
Přijďte obdivovat výkony nejmenších a nechte se pohltit úžasnou atmosférou závodu.

 

Letní sezóna ukončena

Letní sezóna ukončena

29. 10. 2018

Posledním říjnovým víkendem skončila letní sezóna na Špičáku. Celé léto se vydařilo, počasí nám přálo a Ski & Bike Špičák přivítal zase o něco více návštěvníků než v loňském roce. Mimo běžný provoz jsme úspěšně uspořádali dva závody evropského poháru ve sjezdu a enduru horských kol. Turistům, bikerům a všem ostatním návštěvníkům mnohokrát děkujeme za přízeň a těšíme se na další setkání v zimní, či letní sezóně.

Špičák v tuto chvíli zahalila první sněhová pokrývka a my pokračujeme v přípravách na zimní sezónu. O jejím začátku a všech přípravách budeme včas informovat zde na webu i na ostatních kanálech.

Lanová dráha a bikepark 28. 10. mimo provoz

Lanová dráha a bikepark 28. 10. mimo provoz

28. 10. 2018

Z důvodu špatného počasí(silný vítr, sněžení) zůstává lanová dráha a bikepark v neděli 28. 10. mimo provoz. Děkujeme za pochopení.

© Copyright Ski areál Špičák, Sport service spol. s.r.o., Špičák 182, 340 04 Železná Ruda, tel./fax: +420 376 397 167

Podpořeno z evropského fondu pro regionální rozvoj - ROP Jihozápad