Kudy na Špičák Interaktivní mapa

Info pro diváky

Vstup pro diváky je pocelý víkedn zdarma. Fandové rychlého a adranalinového sportu mají jdenečnou příležitost vidět závodníky světové špičky. Diváci mají přístup k nejzajímvějším úsekům po celé trati. Nahlédnout mohou i do zázemí profesionálních týmů.Několik firem zde bude rezentovat své produkty v prodejních stácích např iXS, U nástupní stanice lanovky a na vrcholu budou otevřena občersvení.

 V sobotu i v neděli mají všichni možnost zúčastnit se bikové školy Simpleride zdarma a nebo si zasoutěžit o ceny v dovednostních disciplínách - jak jinak než na kole. To vše najdete ve Skill centru u nástupní stanice lanovky.
Lanovka i další tratě bike parku budou v provozu celý víkend i pro veřejnost!!
V pátek večer od 20:00 pak DJ´s rozjedou Open air Riders Party.
Samotný závod začne v sobotu 2.7., kdy dopoledne se pojedou povinné tréninky a od 14:30 startuje 1.kolo závodu všech kategorií. 
V neděli 3.7. se od 8:00 do 12:00 budou opět tréninky a vše vyvrcholí v 12:30, kdy startuje finále závodu všech kategorií. Vyhlášení výsledků a předání cen proběhne hned po dojetí závodu za účasti televizních kamer.
Při příjezdu autem zanechte svůj vůz na parkovišti Kaskády, které je přímo u hlavní silnice a od tudy pokračujte asi 400 m k nástupišti lanovky, která vás odveze na vrchol Špičáku a vy si tak můžete vybrat to nejlepší místo na trati Kona bikeparku Špičák. Dálší možností parkování je parkoviště na Špičáckém sedle u hotelu Kárl. Vjezd na parkoviště u nádraží bude omezen pouze na registrované závodníky.Vjezd do sportareálu bude uzavřen. Ideální dopravou je vlakové spojení, protože nádraží leží 300m od nástupní stanice lanovky. Možné je přijet i autobusem. Dodržujte pokyny pořadatelů, sledujte program a komentáře.

Mapa příjezdu


Zobrazit místo spectators iXS Downhill cup na větší mapě

© Copyright Ski areál Špičák, Sport service spol. s.r.o., Špičák 182, 340 04 Železná Ruda, tel./fax: +420 376 397 167

Podpořeno z evropského fondu pro regionální rozvoj - ROP Jihozápad