Kudy na Špičák Interaktivní mapa

Nabídka práce

Pokojská

Počet pracovních míst: 1
Datum nástupu: ihned
Vzdělání: základní
Pracovní úvazek: plný
Počet směn:       1
Výše mzdy v hrubém za měsíc: 16000Kč
Nabízené výhody: příspěvek na stravování, možnost ubytování

Kontakt: 724094487, navratilova@spicak.cz

Technik IT a elektro

Požadavky:
- minimálně SŠ technického / ekonomického směru
- znalost údržby IT sítě
- znalost Aj  nebo  Nj
- časová flexibilita, vysoké pracovní nasazení, bezúhonnost
- elekktrokvalifikace podle vyhlášky č. 50/1978 Sb.  výhodou

Pracovní náplň:
- správce IT sítí
- správa webových stránek a sociálních sítí
- správa programového vybavení zaměstnavatele
- zpracování statistik středisek firmy
- kontrola tržeb středisek firmy
- zpracování a příprava podkladů pro mzdy
- elektroopravy a elektroúdržba lanové dráhy, vleků a ostatních zařízení zaměstnavatele
- další činnosti podle potřeby zaměstnavatele a pokynů nadřízených

Nabízíme:

- práci v atraktivním prostředí lyžařského a bikového areálu
- možnost ubytování přímo ve středisku
- pružnou pracovní dobu
- 5 dnů dodatkové dovolené po zimní sezóně
- kompletní lyžařské vybavení pro výkon práce
- možnost zvýhodněných jízdenek na lanovou dráhu a vleky pro rodinné příslušníky
- možnost jazykových kurzů zdarma a další benefity

Kontakt: 602140597, kasik@spicak.cz

© Copyright Ski areál Špičák, Sport service spol. s.r.o., Špičák 182, 340 04 Železná Ruda, tel./fax: +420 376 397 167

Podpořeno z evropského fondu pro regionální rozvoj - ROP Jihozápad