Kudy na Špičák Interaktivní mapa

Přihlášky do závodu

Přihlášky do závodu probíhají online prostřednictvím webových stránek www.ixsdownhillcup.com kde se zaregistrujete a přihlásíte do jednitlivých závodů.
Účastníci kteří nejsou starší 18ti let, musí předložit písemný souhlas rodičů nebo zákonného zástupce při vydání startovního čísla. Do závodu se hmohou hlásit pouze registrovaní závodníci s licencí UCI.
Termín uzavření přihlášek a plateb je 21.6. 2013. Při dosažení maximálního počtu účastníků mohou být přihlášky uzavřeny dříve.

Přihlášky platba
Přihláška se stává platnou po zaplacení dané částky. Podáním přihlášky bez zaplacení nevzniká nárok na start v závodu. Po úspěšné registraci a přihlášení se do závodu ze stránek www.ixsdownhillcup.com . Zde po přihlášení do vašeho profilu najdete i přihlášky do jednotlivých závodů celé serie. Po registraci do závodu máte ihned možnost zaplatit pomocí služby PayPal. Potvrzení přihlášky a platby vám budou zaslány pak na mail. Platbu je možné provést pouze pomocí služby PayPal.  Při neúčasti v závodu se poplatek a startovné nevrací. Tento poplatek je však možné si proti tomuto případu při přihlášení pojistit(cena pojištění 4€).

Startovné:
startovné  50€
v ceně: jízdenka na lanovku pátek-neděle, parkovací místo, spchy, wc.
Tato cena platí pouze pro přihlášky uskutečněné přes internet a zaplacené do 21.6. 2013


Startovné dodatečně dohlášení
Po termínu přihlášek je možné dodatečném dohlášení na místě se startovné navyšuje o 10€. To pouze za předpokladu že nebude zaplněna maximální kapacita závodu.

Výdej startovních čísel v pátek 9:00- 18:00
Nezletilý závodník musí při výdeji startovních čísel předložit písemný souhlas rodičů o přijmutí rizik(ke stažení na www.ixsdownhillcup.com) nebo ZDE

Startovné obashuje 3denní jízdenku pátek-neděle. Jízdenky jsou na čipových kartách, na které bude vybírána vratná záloha 50 Kč.

© Copyright Ski areál Špičák, Sport service spol. s.r.o., Špičák 182, 340 04 Železná Ruda, tel./fax: +420 376 397 167

Podpořeno z evropského fondu pro regionální rozvoj - ROP Jihozápad